ÜYELERİMİZ NE DÜŞÜNÜYOR?

 • Fit In Time ile tanışmam ablam sayesinde oldu. Ablamın Fit In Time'da spora başlaması ve kendisine burada verilen bir bilgide boyun ve bel fıtığı gibi rahatsızlıklarda büyük bir başarı sağladıklarını söylemeleri ve ablamın da beni üye yapması ile Fit In Time Çankaya ile tanıştım. Yaklaşık 3 veya 4 ders sonra altı yıldır kabusum olan ve hayat kalitemi düşüren boyun fıtığı ile ilgili hiç bir şikayetim ve rahatsızlığım kalmadı. Tekrar eski günlerdeki gibi uzun süreli kitap okuyabiliyor ve en azından kendime ait çantamı taşıyabiliyorum. Ayrıca, hayatımda da pozitif yönde değişiklikler oldu. Dışarıda spor yapmayı, koşmayı ve spor ile uğraşmayı tekrar sevdirdi. 

  Boyun fıtığı olan arkadaşlarıma şunu söyleyebilirim; Fit In Time'ı kesinlikle tavsiye ediyorum. Hayat spor ile güzel, spor ise Çankaya Fit In Time ile çok daha güzel. Bu hizmeti buraya kazandıranlara ve spor hocalarıma teşekkürler.

  -Deniz Menlik
  -Fit in Time

  Çankaya

 • Demo antrenmanından sonra bile ne kadar etkili bir antrenman olduğunu anladım. 10'lu antrenman paketi aldım. 5. antrenmandan sonra 42 bedenden 38 bedene düştüm. Varis sıkıntımda oldukça düzelme oldu ve çok hızlı sıkılaştım. Çok mutluyum. 

  Kısa sürede sonuç aldığım için ve haftada sadece 25 dakikamı ayırdığım için Fit in Time artık benim için vazgeçilmez oldu.

  -Seliz Köse
  -Fit in Time

  Bahçeşehir

 • Fit in Time ile antrenmanlara başlayalı 1 ay oldu. Haftada 1 ders şeklinde devam ettim. Gelen akımla bütün kaslarımın çalıştığını hissettim, çok farklı bir deneyimdi. Çalıştığım için spor yapmaya zamanım yoktu ama Fit in Time ile bu sorun yok oldu. Sadece 25 dakika ile 1 ayda 4 kilo verdim. Selülitlerimde gözle görülür azalma oldu, hatta artık yok bile diyebilirim. Sıkılaşmış bir vücuda sahip oldum. Aynaya baktığımda kendimi mutlu hissediyorum. Fit in Time Antalya ekibine çok teşekkür ediyorum...

  -Burcu Şahin
  -Fit in Time

  Antalya

 • Yaklaşık 15 senelik dolu dolu geçen bir Kick Boks kariyerine sahibim. Fit In Time'ın profesyonel sporcular tarafından kullanıldığını duydum. Internette yapmış olduğum araştırmada sporcuların antrenman esnasındaki videolarını gördüm ve başlamaya karar verdim. Kick Boks'dan alışmış olduğum sıkı ve zorlayıcı antrenman temposunu Fit In Time ile yakaladım. Aynı anda birden fazla kas grubunu çalıştırmak mükemmel bir duygu. Çok kısa bir süre içerisinde güçlendiğinizi hissediyorsunuz. Antrenmanlardan sonra duruşun bile değişiyor. Fit In Time Florya ailesine teşekkür ederim....

  -Onur Bayraktar
  -Fit in Time

  Florya

 • Omuz üzerine düşme neticesinde köprücük kemiği ile kürek kemiği eklem bağlantısı olan liflerim kopması nedeni ile omuz kaslarımın yüklenmeden kuvvetlenmesi için ne yapabilirim araştırmasında Fit In TIme’ı internet üzerinden buldum. Bursa'da ilk deneme çalışmasından sonra 10 seanslık bir program uygulayarak vücudumdaki kas güçlenmesi ve yoğunluğunun artması değişikliklerini hayretle izledim. Yapılan ölçümler ile yağlarımın azalıp kaslarımın artışı, 60 yaşındaki biri olarak beni mutlu etti. Bu programı titizlikle uygulatan Bursa Fit In TIme stüdyosuna ve Eda Demirtaş'a ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum.

  -Murat Ergüzel
  -Fit in Time

  Bursa

 • Özellikle Fit In TIme‘a başlamadan önce merdiven çıkmakta sıkıntı yaşıyordum, ağrılarım ve sürekli bir halsizlik hali vardı. Antranmanlara katılıp, düzenli yapmaya devam ettikçe merdivenleri kolayca çıkmaya başladım, ağrılarım kesildi şimdi çok daha rahatım. Daha önce dar olan gömleklerim bol geliyor. Daha enerjik hissediyorum, az uyusam bile dinç kalkıyorum. Fit In TIme ile harekete devam!

  -Şahin Köroğlu
  -Fit in Time

  Çankaya

 • Miha Bodytec ile ilk önce Florence Nightingale Hastanesi Fizik Tedavi bölümünde tanışmıştım, sadece görmüş, deneme fırsatı bulamamıştım. İstinye'de Fit In Time açıldığını duyunca hemen demo egzersizi aldım ve ardından çalışmalara başladım. Fit In Time İstinye’de 10 seansı tamamladığım Miha programı için, bugüne dek denediğim en etkili egzersiz olduğunu söyleyebilirim. Uzun süreler pilates yapmış biriyim ve hala çok severim ama Miha'daki hızlı dönüşü pilateste alamamıştım. Şu anda vermek istediğim 2 kiloyu vermiş ve istediğim dar kıyafetleri giymeye başlamış biriyim. Kendimi vücudumdaki ağrılardan arınmış, çok daha fit ve daha enerjik hissediyorum. Fit In Time'ın rahat ortamını da çok seviyorum, eğitmenlerimiz oldukça donanımlı ve merak ettiğim sorulara cevap alabiliyorum. Çevremde fazla kilolarına, yorgunluğuna ve ağrılarına çare arayan herkese öneriyorum. Üstelik de doktor onayıyla. Eşim ortopedi profesörü Prof. Dr. Uğur Işıklar, ve o da Miha programıma yazılmamı baştan beri destekliyor.

  -Defne Sarısoy
  -Fit in Time

  İstinye

 • 4 aydır Fit In Time ile birlikte çalışıyorum ve tam 8 kilogram yağlarımdan verdim. Daha önce farklı spor dalları ve diyetlerlerle uğraşan biri olarak yanlış yaptığımı buraya başladığım ilk gün anladım. Çünkü 25 dakikada yaşadıklarım ve sonrası inanılmazdı, hem spor yapmak, hem rahatlamak, hem de incelmek mükemmel bir duygu. İncelmenin altını çizmek istiyorum çünkü daha önce şu anki kilomdan daha düşük dönemlerde bile giyemediğim bir çok kıyafetimi artık giyebiliyorum, vücudum müthiş  sıkılaşmaya başladı. Bu arada Mehmet Hocamla antrenmanlar çok eğlenceli geçiyor, desteği ve motivasyonu için ayrıca teşekkürler...

  -Serkan Elbay
  -Fit in Time

  Gaziantep

İLETİŞİM FORMU