KENDİN İÇİN BİR FARK YARAT

İÇİNDEKİ GİRİŞİMCİYİ ORTAYA ÇIKAR!

ÜSTÜN ALMAN TEKNOLOJİSİ

ELEKTRİKSEL KAS UYARIMI: EMS

Klasik antrenmanlar sırasında beyin, kasların kasılıp harekete geçmesini sağlayan elektrik sinyalleri gönderir.

EMS sistemiyle beynin gönderdiği sinyallere ek olarak kaslara dışarıdan, çok daha yoğun uyarılar gönderilir. Kaslarda kasılmaya neden olarak bütün ana kas gruplarının yanında erişilmesi en zor olan derin kas fiberlerini bile harekete geçirir.

Bu sistem sayesinde kaslar, hiçbir ağırlık kullanmadan ve eklemlere en ufak bir yüklenme olmadan çok daha kısa sürede, çok daha yoğun bir şekilde aktive edilir.

Detaylı Bilgi Al
ems

ZAYIFLAMA
SIKILAŞMA
YAĞ YAKIMI

Normal bir antrenmana göre 18 kat daha etkili antrenman teknolojisiyle fitintime’ın kişisel antrenman sistemiyle birleşince sadece 25 dakikada rakipsiz sonuç!

FİZİK
TEDAVİ

Sadece ana kas gruplarını değil en derin kas gruplarını da çalıştırarak kuvvetli bir beden ve yüksek bir hayat kalitesi sağlar.

SPORTİF
PERFORMANS
ARTIŞI

Konvansiyonel antrenmanlara göre %30 daha fazla kasın kasılmasını sağlar.

GELECEĞİN FITNESS TEKNOLOJİSİ:
MIHA BODYTEC

Miha Bodytec, EMS sitemiyle beynin gönderdiği sinyallere ek olarak kaslara dışarıdan, çok daha yoğun uyarılar gönderilerek hiçbir ağırlık kullanmadan ve eklemlere en ufak bir yüklenme olmadan çok daha kısa sürede, çok daha yoğun bir şekilde konvansiyonel yöntemlerin çok ötesinde bir kas çalışması gerçekleştiren bir antrenman teknolojisidir.