SIKÇA SORULAN SORULAR
fıtıntıme antrenmanları kimler için uygundur?

15 yaş ve üzeri herkes fitintime üyesi olabilir. Fiziksel kapasiten ve antrenman geçmişin ne olursa olsun, fitintime sistemi senin için en etkili ve en güvenli çözümlerin başında gelmektedir.

fıtıntıme sistemi hakkında yapılmış bilimsel çalışmalar var mı?

fitintime stüdyolarında kullanılan Alman Miha Bodytec teknolojisi, Alman sağlık bakanlığı onaylı bir teknolojidir ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır. fitintime antrenmanlarının temelini oluşturan EMS sistemi, 80 yıllık bir geçmişi olan ve yaygın bir şekilde fizik tedavi alanında kullanılan bir sistemdir. EMS sistemini inovatif bir şekilde tüm vücut antrenman teknolojisi haline getiren Miha Bodytec ile birlikte fitness sektöründe yeni bir dönem başlamıştır. fitintime stüdyolarında kullanılan Alman Miha Bodytec teknolojisi bugün Türkiye’de de pek çok önemli hastane (Florence Nightingale Hastaneleri, Acıbadem Hastaneleri, Anadolu Johns Hopkins Hastanesi, Güven Hastanesi) ve sağlık kuruluşunda hem fizik tedavi hem de obeziteyle mücadele alanında başarıyla kullanılmaktadır. Mucizevi etkisi ve güvenilirliği akademik araştırmalarla kanıtlanmış Miha Bodytec hakkında daha detaylı bilgi için miha-bodytec.com/tr sayfasını ziyaret edebilirsin.

Antrenmana gelirken yanımda ne getirmeliyim?

fitintime antrenmanlarına gelirken tek ihtiyacın olan şey bir çift spor ayakkabı ve tayt takımın! Antrenman sırasında giyeceğin tayt/tshirt takımı EMS antrenmanlarına özel olarak üretilmiş olup antrenmanlarına başlarken kendine ait bir takımın olması için satışa sunulur. Kendine ait tayt/tshirt setini tüm stüdyolarımızdan satın alabilirsin.

Kendime ait duş ve soyunma odası var mı?

Sadece senin kullanımına sunulan ve her antrenman sonrasında sana özel olarak temizlenen soyunma odaları ihtiyaç duyacağın tüm kozmetik malzemeler ile birlikte seni bekliyor.

Ne kadar sürede sonuç alırım?

fitintime antrenmanları sırasında elde edilen kas aktivasyonu, normal antrenmanlara göre 10 kat daha fazladır. 25 dakikalık antrenmanlar sırasında harcanan kalori ve metabolizma üzerinde sağlanan etki 3-4 saatlik bir antrenmandan bile daha fazladır. İşte bu sebeple, fitintime bugüne kadar geliştirilen en etkili antrenman yöntemi olarak kabul edilmektedir. Düzenli antrenmanlarına devam ederek ve sağlıklı bir beslenme programıyla birlikte, sadece 4-6 haftada farkı hissetmeye başlayabilir ve 10-12 hafta sonunda da fiziksel değişimi fazlasıyla gözlemleye başlarsın. fitintime, hayatın boyunca haftada 1 gün ve sadece 25 dakika ayırarak formunu ve sağlığını koruyabileceğin tek antrenman sistemidir.

Bel ve sırt ağrılarım var. fıtıntıme benim için de çözüm olabilir mi?

fitintime antrenman sistemiyle sadece 10 antrenman sonrasında, kas güçsüzlüğüne bağlı bel ve sırt ağrılarında %80’e yakın iyileşme sağlanmaktadır. fitintime antrenmanları hastanelerde ve fizik tedavi merkezlerinde kas güçsüzlüğüne bağlı problemlerin giderilmesinde yaygın olarak kullanılıyor. Ayrıca postür bozuklukları ve hatta omurga eğriliklerinde bile mucizevi sonuçlar elde edilmektedir. Köln Spor Akademisi’nde 49 kişi üzerinde yapılan araştırmaya göre sadece 10 antrenman sonunda kronik bel ve sırt ağrısı bulunanların 88,7%’sinde ağrıların yüksek oranda azaldığı bildirilmiştir.

fıtıntıme antrenmanları hamilelik döneminde yapılabilir mi?

Hamilelik döneminde herhangi bir spor aktivitesini doktoruna danışmadan yapmanı önermiyoruz ve tercihen daha basit egzersizler yapmanı tavsiye ediyoruz. Ancak hamilelik sonrası ve özellikle doğumdan 3-4 ay sonrasında ise fitintime senin için en doğru çözüm olacaktır. Hem hamilelik sırasında alınan kiloları en hızlı şekilde vermen hem de hamilelik döneminde oluşan sırt ve bel ağrılarından en etkili şekilde kurtulman için fitintime en etkili çözümü sunmaktadır.

Çok yoğun spor yapıyorum, fıtıntıme antrenmanlarının bana da bir faydası olur mu?

Evet! fitintime konvansiyonel egzersiz yöntemlerine göre çok daha fazla kas dokusunu aktive eder ve hiçbir antrenmanda sağlayamayacağın seviyede kas aktivasyonu sağlar. Patlayıcı güç, maksimal güç, dayanıklılık ve hız kapasitelerinde maksimum verimlilik sağlar. Dünyaca ünlü sporcular ve elit atletler de fitintime stüdyolarında kullanılan EMS sistemini antrenmanlarında yoğun bir şekilde kulanmakta ve performanslarını bir üst seviyeye taşımayı başarmaktadırlar. Ayrıca sakatlık sonrası spora dönüş süreni fitintime antrenmanları ile yarı yarıya kısaltabilirsin. Köln spor akademesi’nde profesyonel sporcular üzerinde yapılan bir çalışmaya göre EMS antrenmnaları ile sadece 6 haftada %30’a varan performans artışı sağlanmaktadır.

fıtıntıme antrenmanlarını bırakırsam vücudum tekrar eski haline döner mi?

fitinime antrenmanları ile kısa sürede form yakalarsın, kondisyonun artar, sağlıklı ve formda bir vücuda kavuşursun. Bu kazanımlar düzenli spor yapan herkes için vazgeçilmesi zor bir yaşam biçimi anlamına gelir. fitintime antrenmanlarının en güzel yanı ise çok az zaman ayırarak en etkili sonuçları elde edebilmen ve bunu haftada sadece 25 dakika ile sürdürebilir bir şekilde sağlayabilmendir. fitintime antrenmanlarına ara vermen halinde vücudundaki olumlu etki normal antrenmanlara göre çok daha uzun sürecektir. Özellikle bazal metabolizma üzerindeki pozitif etkiler sayesinde, fitintime en etkili ve en kalıcı sonuçları sunmaktadır. fitintime ile elde ettiğin bu pozitif etkiyi hayatın boyunca haftada 1 gün ve sadece 25 dakika ayırarak koruyabilirsin.

DENEME ANTRENMANI
Hemen Başvur!

Instagram'da FITINTIME