ÜYE YORUMLARI

3 ayda 14 kilo verdim.

3 aydır geliyorum. Başladığımdan bu yana 14 kilo verdim. Daha sağlıklı, dinç ve dengeli hissediyorum. Geçmişimde pilates ve kardiyo antrenmanları da var fakat fitintime'la daha kısa sürede daha iyi sonuçlar elde ettim. Antrenmanların 25 dakika sürmesi, kişisel antrenörümle çalışmak ve tüm kasların çalışması çok iyi. Çevremdekilere de tavsiye ediyorum.

Nur Kıvılcım

Ciddi Değişim Oldu

Vücudumda çok ciddi bir değişim oldu. Kendimi çok daha iyi hissediyorum, devam edebildiğim sürece fitintime’ı bırakmayı düşünmüyorum. Fitintime hem daha az zamanımı alıyor hem de fitness yaparken aldığım sonuçtan daha iyi sonuçlar alıyorum. Ayrıca kişisel antrenörün vücuduma özel olarak antrenman uygulaması da beni memnun ediyor.

Damla Öğe

Sıkılaşmayı Hissedebiliyorum

fitintime üyesi olduğumdan bu yana çok iyi sonuçlar elde ettim. Vücudumdaki sıkılaşmayı hissedebiliyorum, kas oranım arttı ve problemli bölgelerim oldukça azaldı. fitintime'da en çok bölgesel çalışma imkanını seviyorum. Aileme, arkadaşlarıma ve tanıdığım insanlara tavsiye ediyorum, hatta fitintime’a annem de geliyor.

Sibel Yeşilöz

20 kilo verdim, gençleştim.

Elektrikli bir sistem olmasından ötürü çekiniyordum fakat deneme antrenmanından sonra bir çekincem kalmadı. Yaklaşık 20kg verdim ve yeni bir vücuda sahip oldum. Herkes gençleştiğimi söylüyor. Antrenmanların hoca eşliğinde olması ve hocalarımın genel olarak ilgilenmesi özel hissettiriyor. Herkesi denemeye davet ediyorum…

Ercan Acar

Kilo Kontrolü

Demo antrenmanından sonra bile ne kadar etkili bir antrenman olduğunu anladım. 10'lu antrenman paketi aldım. 5. antrenmandan sonra 42 bedenden 38 bedene düştüm. Varis sıkıntımda oldukça düzelme oldu ve çok hızlı sıkılaştım. Çok mutluyum.

Selim Köse

Bahçeşehir
DENEME ANTRENMANI
Hemen Başvur!

Instagram'da FITINTIME